Skip to main content

Nowości z firmy SPONTEX!

Nowości na pierwszy dzień wiosny! Właśnie dotarła do nas dostawa nowych produktów z firmy Spontex! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

grafika-z-jezem

Firma Spontex jest renomowanym, ogólnoświatowym producentem artykułów do utrzymania czystości oraz produktów do ochrony dłoni. Z całego asortymentu tej firmy wybraliśmy według nas najciekawsze produkty, które prezentujemy poniżej.

Na początek przedstawiamy celulozowe zmywaki, które cechują się wysoką trwałością oraz dużą chłonnością. Umożliwiają one szybkie umycie naczyń oraz wytarcie ich do sucha. Podobnie sprawdzą się ściereczki gąbczaste oraz z mikrofibry, których zastosowanie ogranicza jedynie wyobraźnia.

Wiosna tuż tuż, więc przedstawiamy także myjkę do okien ze ściągaczem na teleskopowym kiju oraz poręczny ściągacz do szyb. Dla osób starszych polecamy zestaw do sprzątania Senior, dzięki któremu bez schylania można zamieść podłogę w domu. Natomiast posiadaczom mocno gubiących sierść zwierząt do gustu powinna przypaść gumowa miotła, która pomoże zebrać wszechobecne włoski pupili.

Kolejną nowością są mopy na kijach z nakładkami z mikrofibry. Mamy w ofercie mop klasyczny z teleskopowym kijem oraz dwa nowe mopy rotujące – jeden z wkładem płaskim (prostokątnym), drugi z wkładem okrągłym. Ciekawych działania tych mopów odsyłamy do filmów znajdujących się poniżej.

Express System mop rotacyjny

Mycie podłogi to dla Ciebie prawdziwy koszmar? Poznaj Express System, czyli mop obrotowy z płaską końcówką, który ułatwi codzienne porządki. Nowoczesny mop rotacyjny wyposażony jest w system wyciskania wody. Dzięki szybkim ruchom obrotowego sita, umiejscowionego w wiadrze, końcówka schnie natychmiastowo. Uruchamia go uchwyt na kiju.

Mop obrotowy Full Action System

Poznaj sprzątanie nowej generacji z mopem Spontex . Ten nowoczesny mop obrotowy Full Action System z ergonomicznym wiadrem, wyposażony jest w zintegrowany system wyciskający. Posiada specjalny system płukania i szybkiego osuszania. Okrągły kształt sprawia, że manewrowanie nim jest niezwykle proste. Mop Spontex w 100% składa się z mikrofibry, dlatego bez trudu usuwa każde zabrudzenie oraz chroni delikatne, drewniane powierzchnie.

I na koniec coś do ochrony dłoni oraz pielęgnacji ciała, a mianowicie rękawice gumowe w trzech rodzajach oraz kilka nowych gąbek do pielęgnacji ciała, w tym gąbkę do peelingu oraz taką z dodatkiem naturalnych ziaren kukurydzy.

Mamy nadzieję, że wprowadzone nowości przypadną Państwu do gustu. W razie pytań jesteśmy do dyspozycji. Pełną ofertę cenową na nowości z firmy Spontex otrzymają Państwo od naszych handlowców w terenie lub poprzez kontakt telefoniczny z firmą.