Skip to main content

Nowe suszarki ARTMET

Do naszego asortymentu włączyliśmy właśnie nowe suszarki do bielizny polskiej firmy ARTMET.

Suszarki te charakteryzują się zwarta i solidną budową oraz zajmują niewiele miejsca. Występują w dwóch rozmiarach oraz dwóch wersjach. Wersje multi posiadają dodatkowe rozkładane skrzydła, które powiększają powierzchnię, na której możemy wieszać pranie. Suszarki CUBE można stosować na zewnątrz oraz wewnątrz pomieszczeń.

Te wielopoziomowe suszarki wykonane są z materiałów najwyższej jakości zapewniających długotrwałe użytkowanie. Bardzo łatwo się je rozkłada oraz składa, a w postaci złożonej zajmuje mało miejsca i można ją dowolnie przechowywać.

Wymiary:
– wysokość: ok 150 cm;
– szerokość (długość prętów): ok 59-66 cm (w zależności od modelu);
– głębokość: ok 75 cm (+ 35 cm – wersja ze skrzydłami);

Już niebawem zaprezentujemy kolejne nowości! Zapraszamy tymczasem do zapoznania się z pozostałym asortymentem!

  • robic cal

    „Wielopoziomowa suszarka na pranie wykonana z materiałów najwyższej jakości zapewniających długotrwałe użytkowanie ” przesyłam zdjęcia najwyższej jakości waszego produkty to kpina z ludzi wybrałem nasz krajowy produkt z myślą że mi będzie długo służył i nie odbiega jakościowo od konkurencji. Miesiąc temu kupiłem deskę do prasowanie musiałem oddać ponieważ były krzywe nóżki w hurtowni sprawdziłem jeszcze trzy to samo.Pisałem bezpośrednio do firmy nikt nie raczył odpisać DZIADOSTWO !!!!